© PetraFasion.cz. All Rights Reserved.

Kostýmová elegantní klasika pro náročné ženy

Milujete kostýmovou klasiku, ale přijde vám, že byste v ní vypadala příliš usedle? Nebo jen nevíte, jaké kusy oblečení si pořídit do šatníku, abyste vypadala také tak elegantně jako některé jiné ženy, které denodenně potkáváte v ulicích? Nechte se inspirovat základy elegantního šatníku i typy, jak „usedlý“ kostýmový outfit oživit.

S naší pomocí budete vypadat krásně a elegantně v každém věku!

Základní kusy

Pokud chcete vypadat vkusně a elegantně, budete v první řadě potřebovat přidat několik základních kusů oblečení do vašeho šatníku. Zcela neodmyslitelným kouskem jsou společenské/kostýmové kalhoty – mohou být úzké i široké, barevné nebo ve standardní černé.

petrafashion

Dalším důležitým kusem oděvu je pasová sukně ke kolenům, padnoucí sáčko, alespoň jedny pouzdrové šaty a nejrůznější druhy košilí. Z doplňků a obuvi jsou potom nutností zavřené lodičky na tenkém podpatku, šátky a šálky, pásky a samozřejmě barevně laděné šperky – náušnice, náramky, prstýnky atd

  • Kostýmové kalhoty
  • Sukně s vysokým pasem
  • Padnoucí sáčko
  • Pouzdrové šaty
  • Košile, košile, košile

Čím oživit kostýmovou klasiku

Obecně platí, že čím barevnější varianty každého zmíněného kusu oděvu, tím mladistvější a hravější efekt ve výsledku. Pořád platí, že černá je standard, který lichotí (téměř) všem, vypadá elegantně a vysoce společensky.

Stejnou funkci však dokáže i bílá nebo béžová, odstíny hnědé nebo tmavě modrá, které typickou strohost kostýmového oděvu oživí samy o sobě, bez doplňků. Krom toho, tyto barevné varianty nikoho neurazí. Jejich jedinou nevýhodou je to, že na mladých dívkách vypadají opravdu až příliš usedle.

petrafashion.cz

Proto se (v žádném věku) nebojte „jít do barev“! Dnešní obchody i e-shopy nabízejí nejrůznější škálu barevných variant všech těchto kusů oblečení, které ve výsledku vypadají stejně elegantně jako černá, ale zároveň veseleji a důvtipněji a nepůsobí usedle ani monotónně.

Pokud ale máte ráda černou klasiku, na níž nedáte dopustit a která – se hodí ke všemu -, využijte alespoň barevných doplňků. Těmi nemusejí být pouze šátky, šperky z bižuterie (ke kostýmku na běžné nošení hned nemusíte shánět perly) nebo pásky a lodičky, ale také barevné košile nebo sáčka. Nebojte se experimentovat.

Pokud dodržíte při každém outfitu pravidlo dvou použitých barev, nanejvýš tří, zcela určitě docílíte perfektního výsledku. Zkombinujte pouzdrové šaty se sáčkem, košili s kalhotami nebo sukní, obujte lodičky a nikdy nezapomínejte na silonky!

Budete vypadat elegantně, svěže a přitom nebudete více patřit mezi šedé myšky v upnutých džínách a vytahaném tričku.

petrafashion.cz

Comments are closed.

© PetraFasion.cz. All Rights Reserved.